..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Hieronim - Osydian, WojownikLudzie zawsze dziwią się skąd u wojownika takiego jak ja, ten nieokreślony spokój. Ja natomiast zawsze jestem zdziwiony skąd się bierze porywczość, którą mogę zaobserwować u swoich kolegów po fachu. To chyba kwestia podejścia. Oni szukają ja już znalazłem.

Obsydian Hieronim ma racje. Wielu wielkich wojowników zapłaciło za swą porywczość śmiercią. Ale Obsydian to inna sprawa, on zawsze ma czas żeby wszystko przemyśleć. Z Hieronimem nie jest inaczej, jest spokojny opanowany zawsze wszystko przemyśli dwa razy. Nigdy też nie rzuci się na bezsensowną śmierć chyba, że chodzi o przyjaciół dla nich jest wstanie poświęcić o wiele więcej niż własne życie.
Bo musicie wiedzieć, że Hieronima wszędzie lubią. Dobry z niego kompan stara się nikomu nie wadzić, ani wchodzić w drogę. A dlaczego by miał? To, że żyje z miecza nie oznacza wcale, iż jego życie ma być pasmem kłótni i zwad. Takie życie może i jest dobre dla buntowniczych orków, zaglądających, co dzień w paszcze śmierci. Po co to statecznemu Obsydianowi, życie ma swoją wartość, a jeśli trzeba umrzeć to w imię jakiejś sprawy.
Hieronim nigdy nie przeszukuje opuszczonych, kaerów poszukiwaniu skarbów, nie próbuję wydzierać z zapomnianych ruin skarbów. Takie rzeczy są nie dla niego. On raczej najmie się do ochrony karawany, do pomocy w ochronie wioski przed atakami dzikich zwierząt. Ot takie lekkie robótki mające, co prawda swoje ryzyko, lecz nie aż takie znowu duże. Chociaż gdy nagroda będzie wielka a cel szlachetny, kto wie czy nie uda się go namówić do bardziej niebezpiecznej wyprawy.
Jak można się domyślić Hieronim nie jest zbyt zamożny i co z tym idzie jego ekwipunek nie należy do najwspanialszych. Ot skórzana zbroja i tym podobne. Nie wyróżnia go nawet magiczny miecz czy temu podobne sprawy ot prosty wojownik nic więcej.
Czasem jednak prosty wojownik może odegrać wielką role...

I co skro dalej czytacie pewnie nie wiecie, co z tym gościem można ciekawego zrobić? Ludzie nie załamujcie mnie! Prawy wojownik walka w ochronie jakiegoś prawego celu. Albo konfrontacja takiej osoby z najgorszym horrorem, jakiego znacie! Albo lepiej niech zaprzyjaźni się on z drużyną! A potem niech zawładnie nim horror i wyśle go na nich!

Solfar.
komentarz[10] |

Komentarze do "Hieronim - Osydian, Wojownik"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   Czy wiesz czym jest Earthdawn?
Pierwszy raz słyszę o tym system
Coś mi się obiło o uszy.
Tak grałem kilka razy.
Jestem wiernym graczem od dawna
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   "Pojedynek"
   "Zdradziecki ...
   Legendy Pogromu
   "Nietypowy pr...
   „Tajemn...
   "Karawana"
   Mnich
   Earthdawn - "...
   Tropiciel
   Naszyjnikiem ...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021374 sek. pg: