..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Cień - Fechmistrz zabójcaMówią o nim cień, chłopcze. Nikt nie wie jak wygląda, przynajmniej nikt, kto by jeszcze żył. Chociaż jego twarz jest skryta zawsze mrokiem nie udało mu się ukryć jego rasy. Jestem pewien, że Cień jest T'skrangiem. Diabelnie niebezpiecznym, jeśli mnie pytasz. Jest on fechmistrzem w pełnym tego słowa znaczeniu, a żeby było zabawniej doskonałym zabójcą. Czy popularnie zwanym mieczem na zlecenie.
Mówi się, że nie można go znaleźć. Gdy będzie potrzebny sam się zjawia i umawia się na zlecenie, gorzej jest, gdy to my jesteśmy ofiarą. Niewielu jest ludzi, którzy mogą pozwolić sobie na luksus wynajęcia go. Zwykle nie bierze pieniędzy, często zażąda jakiegoś skarbu rodzinnego czy rzadkiego magicznego przedmiotu. Ja tam musie nie dziwie przez te lata zarobił już tyle, że pewnie nie potrzebuje więcej pieniędzy.
Sam widzisz chłopcze, w jakiej popranej sytuacji jesteśmy. Nie ma szans byśmy przeżyli. Chyba, że to tylko marny naśladowca a nie cień.

Wszystko to, co mówi wcześniej ostania ofiara Cienia jest prawdą. Trzeba jednak dodać parę rzeczy. Zabójca jest już dość stary, 92 lata to już aż zanadto jak na jego rasę. Trzeba też wam wiedzieć, że Cień dawno już temu postradał zmysły, prawdopodobnie jest pod władaniem horrora Cirta. Poszukuje on dla niego jakiś dziwnych artefaktów, które pomogłyby go uwolnić.
Jeśli kiedyś spotka was wątpliwa przyjemność spotkania się z Cieniem w raczej niezbyt miłych okolicznościach, uważajcie gdyż nie dość, że sam zabójca jest doskonałym fechmistrzem to prawdopodobnie przyjdzie się wam zmierzyć z horrorem.
Cień przed opanowaniem przez horrora był jedynym w swego rodzaju zabójcą, honorowym i szlachetnym. Nigdy nie przyjmował zlecenia na ludzi słabych i nie zdolnych się obronić. Przed karierą zabójcy Cień był wędrownym najemnikiem, jednym z najlepszych prawdziwą Bersawianska legendą, dziś jednak nikt nie kojarzy jego postaci z najemnikiem Sanndrassem. A szkoda, bo w trudnych czasach przydają się bohaterowie.

Drogi misiu gry, jeśli jesteś totalnym leniem to masz tu parę przykładów jak wykorzystać Cienia:
1. Gracze stają się obiektem polowania cienia. Najlepiej niech zapędzi ich do jakiegoś opuszczonego kaeru, gdzie powoli będzie pojedynczo ich wykańczał. Oczywiście raczej uda im się uciec. I zaczyna się zabawa w kotka i myszkę. Gracze muszą dowiedzieć się, kto zlecił zabójstwo i/lub powstrzymać cienia.
2. Może bohaterowie usłyszą historie o horrorze Cirtrze i postanowią zapolować na niego? Zgadnijcie, kto przyjdzie z pomocą?
3. Pasje boleją nad tym, co stało się z Sanndrassem, może objawią się bohaterom pod postacią niegroźnego staruszka, który opowie historie swojego syna, którego opanował horror?

Solfar.
komentarz[11] |

Komentarze do "Cień - Fechmistrz zabójca"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   Czy wiesz czym jest Earthdawn?
Pierwszy raz słyszę o tym system
Coś mi się obiło o uszy.
Tak grałem kilka razy.
Jestem wiernym graczem od dawna
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   "Pojedynek"
   "Zdradziecki ...
   Legendy Pogromu
   "Nietypowy pr...
   „Tajemn...
   "Karawana"
   Mnich
   Earthdawn - "...
   Tropiciel
   Naszyjnikiem ...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016166 sek. pg: